logo ivf

Click on the flag to read the page in Czech, Hungarian, Polish, Slovak or English 

CZ flag HU Flag PL flag SK flag UK flag

Конференція

 

Поїздки на ферми

 

Реєстрація

 

Оплата

 

Новини

 

Контакти

 

Пермакультура для ферм

Міжнародна конференція для практикуючих та нових пермакультурних фермерів, якій передують поїздки на п'ять ферм у трьох країнах. Проект реалізуєтсья за підтримки Міжнародного вишеградського фонду.

600 грн/день, 300 грн/день для учасників онлайн конференції, безкоштовна участь у конференції для доповідачів та для бажаючих створити демонстраційно-освітні центри пермакультури (пермакультурні ферми).

Люди, що цікавляться пермакультурою, часто запитують: наскільки вона підходить для створення великих сільськогосподарських проектів та комерційних ферм, що надають засоби для існування їх господарям та є джерелом здорової їжі для місцевої спільноти? Ця конференція дасть вичерпну відповідь на це питання: пермакультура в змозі це зробити!

Учасники отримають уявлення про загальну ситуацію та перспективи пермакультурного фермерства з акцентом на центральну Європу та її умови. Вони почують доповіді найуспішніших пермакультурних фермерів з Чехії, Словаччини, Угорщини, Польщі та України. Пермакультурне фермерство є не лише мрією, але й реальністю!

Об'єднана конференціяBlended conference

- Учасники, що з'їхалися, та приєдналися в режимі відеоконференції

- Доповіді "вживу" та через інтернет

- Робоча мова англійська (проте доповіді, зроблені на чеській, угорській, польській, словацькій та українській мовах попередньо записуватимуться та транслюватимуться із субтитрами)

 

Поїздки на ферми з можливістю приєднатися на різних етапахbus tour

- Оберіть, які ферми ви бажаєте відвідати

- Послідовний переклад на англійську, чеську, угорську, польську та українську мови

Відеодапис матеріалів

- Матеріали конференції будуть записані, перекладені та доступні онлайн

- Буде відзнято короткі фільми про відвідані ферми, які будуть перекладені та доступні у публічному показі


Будь ласка,
поділіться
з друзями!

 

 

Доповідачі конференції

Ферми

Реєстрація

Оплата

Для звичайних учасників вартість участь у конференції (60 учасників) складає 600 грн на день (без врахування вартості харчування (345 грн) та проживання (240 грн) - разом 1185 грн/день), для учасників відеоконференцї - 300 грн на день. Для доповідачів та 5 делегатів від кожної з вишеградських країн та від України, які бажають створтити освітньо-демонстаційні центри пермакультури (пермакультурні ферми), участь у конференції є безкоштовною. Доповідачам також сплачується гонорар 1700 грн. Поїздки на ферми (25 учасників) перед конференцією є доступними лише для делегатів. Інші учасники можуть взяти участь у екскурсії територією ферми екологічного інституту сталого розвитку 14 липня за 860 грн.

Можливості оплати:

1.Банківською карткою через LiqPay - українська платформа для прийому карткових платежів (комісія 2,75%, потрібне смс підтвердження)

Donate button ua

2. Банківським переказом, через термінали ПриватБанку та інші можливості оплати

Якщо картковий платіж не проходить - зв'яжіться з вашим банком чи змініть самостійно в інтернет банку ліміт для операцій через мережу інтернет. 

Будь ласка, повідомте нас про сплату реєстраційного внеску.

Ми з радістю відповімо на Ваші запитання! 

perma.ukrainegmail.com

380-96-947-1612

Відео

Як дістатися

Ми орендуємо автобус для поїздки між фермами - дивіться маршрут у розділі Програма конференції. Будь ласка, зазначте в реєстраційній формі якщо ви добиратиметьесь власною автівкою або якщо хочете, щоб вас підвезли - ми спробуємо поєднати пасажирів з водіями. Ми заохочуємо вас користуватися наземним громадським транспортом - перевірте інтернет сайти українськоїсловацької, чеської, угорської та польської залізниць та автобусних компаній (ТОВ "ВПІ-СЕРВІС", Eurobus, Turancar). Також ми рекомендуємо користуватися сервісом пошуку попутників BlaBlaCar. Детальна інформація як дістатися буде надіслана зареєстрваним учасникам.

Проживання

Ми оплачуємо проживання для 5 делегатів від кожної з країн-партнерів проекту (Чехія, Угорщина, Польша, Словаччина та Україна) та для доповідачів. Решта учасників мають самостійно оплатити вартість проживання (від 230 грн до 860 грн залежно від класу житла; є можливість безкоштовного поставити свій намет). Пізніше ми надамо детальну інформацію про можливості проживання.

Харчування

Учасникам конференції надаватиметься 3-разове харчування з місцевих продуктів (звичайне, вегетаріанські або дієтичне, про що просимо зазначати в реєстраційній формі). Для делегатів та доповідачів ми оплачуємо вартість харчування, для решти учасників вартісь харчування 345 грн на день.

Особливі потреби

Місце проведення конференції доступне для пересування на інвалідних візках, проте доступність фермерських господарств для інвалідів-візочників є обмеженою. Під час поїздок на ферми ми забезпечуватимемо послідовний переклад на англійчьку, чеську, угроську, польську, словацьку та українську мови; короткометражні фільми про кожну з відвіданих ферм та записані доповіді з конференції також перекладатимуться у субтитрах на зазначені вище мови.

Для дітей до 16 років та супроводжуючих осіб участь у заходах безкоштовна (за умови оплати вартості проживання та харчування). Буде виділена окрема кімната для дітей, за якими наглідятиме координатор-волонтер. Ми також складемо графік чергувань для батьків, щоб діти постійно перебувати під наглядом доролих протягом занять. Батьки несуть повну відповідальніть за поведінку та безпеку дітей.

Собаки мають завжди бути на повідку та не допускатися у зони приготування та споживання їжі.

Програма конференції

 

Вишеградське партнерство "Пермакультура для ферм"

Permakultura CS

Permakultura (CS), Чехія

Ecological Institute for Sustainable Development

Ecological Institute for Sustainable Development (екологічний інститут сталого розвитку), Угорщина

Deep Democracy Foundation

Deep Democracy Foundation (фундація глибинної демократії), Польша

Permaculture SK

Permaculture SK, Словаччина

Permaculture in Ukraine

ГС "Пермакультура в Україні", Україна

Наше партнерство було започатковано у вересні 2016 року для обміну передовим досвідом пермакультурного фермерства та для підтримки розвитку мережі демонстраційно-освітніх центрів пермакультури у наших країнах.

Країни нашого регіону мають економіку з розвиненим сільськогосподарським сектором та традиційно великим відсотком сільського населення, що переважно господарює на дрібних та середніх за розміром фермах. Промислове сільське господарство, що залежить від вирощування монокультур на великих ділянках земель, руйнує традиційний спосіб життя в центральній та східній Європі, що базувався на співпраці дрібних виробників, місцевому виробництві та продажі продуктів харчування, та прямих взаємозв’язках між містянами та виробниками з прилеглої сільської місцевості, що базувалися на довірі, взаємопідтримці та взаємозалежності. Сучасне фермерство, що вимагає значних початкових інвестицій в техніку та агрохімікати, та потребує менше людської праці, призводить до занепаду традиційно сільськогосподарських регіонів, робочій міграції, старіння сільського населення, погіршення здоров’я та соціального благополуччя соціуму. Сучасне сільське господарство потужно виснажує землі та потребує безперервного доступу рідкісних та невідновних ресурсів, спричиняючи масивний деструктивний вплив на екосистеми.

Місією наших організацій є підтримка та популяризація екологічно дружнього сільського господарства, зеленої енергетики та енергоефективних технологій, здорового способу життя, захисту природної та культурної спадщини, та сприяння становленню самодостатніх спільнот застосовуючи інструменти пермакультури (культури, що базується на принципах сталого розвитку) задля вирішення нагальних екологічних, економічних та соціальних проблем. Зокрема, ми сприяємо започаткуванню та підтримуємо дрібні ферми, активізуючи місцеві спільноти, регіональному розвитку завдяки посиленню взаємин в межах біорегіонів та формуванню виробничих та економічних циклів в межах регіонів. Поточний проект допоможе нам створити потужну регіональну мережу демонстраційних пермакультурних ферм. Започаткування співпраці між невеликими сталими фермами та викладачами пермакультури має сприяти розвитку повноцінної освітньої програми в галузі агроекології для пермакультурних організацій, вищих та професійно-технічних установ Вишеградського регіону.

Контакти

  • Павло Арданов (pavlo.ardanovet.jpggmail.com, +380969471612 - координатор програми від України) 

Слідкуйте за новинами у фейсбук

Сторінка "Екологічне фермерство. Пермакультура"

Що таке пермакультура?

Пермакультура є системою принципів для дизайну сільськогосподарських та соціальних систем, спрямованих на створення або використання патернів (моделей) та особливостей функціонування природних систем. Завдяки пермакультурі можна створювати стійкіші ферми, що потребують менше праці та зовнішніх ресурсів, завдяки встановленню функціональних взаємозв’язків між елементами. Пермакультурне фермерство є благородною працею, що змінює наш спосіб догляду за землею з руйнівного на відновлюючий та поєднує фермерів і містян у спільноту взаємопідтримки. Дізнатися більше про пермакультуру.

Принципи пермакультури (читати більше)

PC Principles ua

Пермакультурна квітка

Permaculture flower ua


Події від наших спонсорів та партнерів

International Permaculture Convergence India 2017 Як безоплатно отримати земельну ділянку в Україні? Школа Натур Бутик Третий сезон 9 апреля - 27 мая Kyiv Farm 2017. Відкриття сезону Мультикультурний міський город: max ефективність Дитяча школа «Овочі в місті» Www.выбора.net или «КТО ЗА НАС кладёт ЕДУ В НАШУ Тарелку» Life Yoga Fest 2017

Multiculture_garden.png