Loading color scheme

Пермакультура та полікультури

Пермакультура розробляє функційно взаємопов’язані системи, для підтримання яких потрібно менше зовнішніх ресурсів завдяки саморегуляції. В сільськогосподарських системах поєднують різні види рослин (надаючи перевагу багаторічникам) і тварин, та захищають осередки дикої та недоторканої природи в межах господарства. Родючість ґрунтів регулюється завдяки симбіотичній азотфіксації, контролюється ерозія ґрунтів, ощадливо використовуються водні ресурси, а також пропагується системи безорного землеробства, що підтримують родючість ґрунтів.

Контактна інформація та пропозиція співпраці

Ми шукаємо:

  • Співорганізаторів конференції.
  • Дописувачів (науковці та практиків) міжнародної сторінки проекту у Facebook "Polycultures and Permaculture".
  • Співредакторів для збірника матеріалів конференції (можливість фінансування).
  • Співавторів статті та аналітичної довідки щодо сприяння поширенню екоінтенcивного сільського господарства.
  • Викладачів університетів, дослідників та експертів для запису 2 наборів відеолекцій зі створення сільськогосподарських полікультур (для неформальних освітніх курсів для дорослих та для академічних курсів).
  • Партнерів для проекту "PARTICI-PLANT" для розробки алгоритму та безкоштовної комп’ютерної програми фермерів для створення полікультур.

pavlo.ardanov(et)gmail.com, 096 947 1612 (лише вайбер дзвінки зранку та ввечері) - Павло Арданов.

Новини конференції

Слідкуйте за анонсами доповідачів конференції на сторінці заходу у фейсбук та за новинами пермакультурної зустрічі на сторінці події. Підпишіться на отримання новин проекту на Email (гугл група; не більше 1 Емейл на місяць).

Підтримайте

Оскільки бюджет отриманого гранту лише частково покриває витрати на організацію заходу, і оскільки ми завжди прагнемо надавати безкоштовні місця учасникам АТО та вимушеним переселенцям, запрошуємо благодійників підтримати наш захід. Рекомендована сума благодійного внеску - 50 грн.

Стендові презентації

Пропонуємо безкоштовно взяти участь у стендовій презентації та тематичних обговореннях стендових презентацій у режимі світового кафе (круглих столів). Пропонуємо безкоштовно роздрукувати стенд на кольоровому принтері, комп’ютерна розбивка зображення на серію аркушів А4 чи окремі тези на окремих аркушах А4.

Збірник матеріалів конференції

Будь ласка, висилайте тези та короткі звіти до 15 січня 2020 року на Email pavlo.ardanov(et)gmail.com. Публікація в електронному рецензованому збірнику матеріалів конференції є безкоштовною. Матеріали приймаються як від академічних дослідників (включно зі студентами), так і від фермерів за умови, що матеріали відповідають вимогам Responsible Conduct of Research, US Office of Research Integrity та нашим вимогам щодо форматування. Можливими темами матеріалів є: успішні приклади полікультур та аналіз їх ефективності, досвід створення функціонально поєднаних полікультур, техніки вирощування полікультур, бар’єри та задачі для поширення екоінтенсивного сільського господарства, регуляторні рекомендації щодо поширення екоінтенсивного сільського господарства, інші (окрім полікультур) техніки та підходи до підвищення біорізноманіття у сільському господарстві.

Редактори зберігають право відмовити у публікації матеріалів неналежної якості або повернути їх авторам для доопрацювання.

Ми заохочуємо вітчизняних фермерів ділитися результатами прикладних досліджень з колегами на міжнародному рівні. Див. Research Handbook, the Permaculture Association з порадами щодо аналізу та публікації досліджень та спостережень.

Також ми заохочуємо вітчизняних науковців, які публікуються переважно у вітчизняних журналах, скористатися можливість аби познайомити міжнародну спільноту з вашою діяльністю.

Матеріали приймається англійською мовою, ми пропонуємо обмежену можливість мовного редагування.

Публікація тез та коротких звітів є безкоштовною.

Проживання

Найближчі готелі: Готель Жайвір (просп. Перемоги 56-б), Готельний комплекс Верховина (просп. Перемоги 135). Див. інші готелі на Booking.comHostelworld, оренда кімнат на Airbnb та сервіс гостинності Couchsurfing.

Жителів Києва та передмість ми запрошуємо бути гостинними та приймати приїжджих (див. пропозиції у списку учасників).

Харчування

Буде спільний стіл з екологічних продуктів, де кожен поділиться тим, що вродило, слідуючи на практиці етичному принципу пермакультури “справедливий розподіл”. На ярмарку ви зможете скуштувати продукцію ваших однодумців. Працюватиме виїзне вегетаріанське кафе "Укроп".

Проїзд

Адреса університету "Україна" - вул. Львівська 23, м. Житомирська (пряма лінія від залізничного вокзалу). Див. посилання на мапу та планувальник маршруту громадським транспортом.

Будь ласка, не зволікайте з придбанням квитків - продаж квитків на прямі поїзди (за 45 днів) розпочинається з 18 грудня, а на прохідні поїзди (за 30 днів) - з 1 січня. Якщо немає залізничних квитків - розгляньте можливість дістатися автобусом чи через сервіс пошуку попутників BlaBlaCar.

Організатори конференції не покривають витрати доповідачів на проживання та харчування. Англомовні доповідачі мають змогу отримати гонорар в еквіваленті 60 євро, за вирахуванням податків.

Page 1 of 2

Support us

We are a not-for-profit organization and work mostly on volunteer basis. All our profits go to new projects: translating books, creating courses, speaking at events to promote permaculture. Your support helps us create more projects and be more efficient. We believe that permaculture brings peace and prosperity to our country!

Support
PDC graduates
Permaculture centers
Scientific conferences
NGO members