Loading color scheme

Відгуки студентів попередніх курсів

Мені здається, курс цінний тим, що кожен отримує відповіді на свої питання, і таким чином вчить і підказує іншим. Тобто це обмін досвідом, а що може бути крутіше!
Вероніка Олексенко, випуск 2019
Этот курс дал возможность шире взглянуть на возможности взаимодействия людей как между собой так и с природой. Больше всего я рад тому что встретил так много единомышленников - людей, которым не безразлично состояние среды, где они живут. Рекомендую всем, для кого слова «жизнь в гармонии..» не пустой звук.
Владимир Захарченко, випуск 2019
СКПД 2019 - бомба-ракета. Звичайно є, що написати по суті. Були різні емоції як + так і -. В цілому я набув нових друзів, вважаю - нову професійну сім'ю. Згадую наразі деякі яскраві моменти і не вірю, що то відбувалось насправді. СКПД 2019 надав потужного імпульсу до створення нових проектів, актуалізував знання, розширив горизонт світосприйняття. 
Сергій Шитіков, випуск 2019
На этом курсе познакомилась с золотым фондом нашей страны - с  нашей МОЛОДЕЖЬЮ! Приобрела много полезных и интересных знаний. Очень хорошо подготовлены объекты для практических работ. Заботой и теплом были окружены на каждом объекте. Отличное предложение - командная защита дипломов. На этом этапе буквально все открылись, максимально проявили свои способности и очень сдружились, даже сроднились. Благодарю организаторов, участников и судьбу.
Валентина Пащенко, випуск 2019
Завдяки КПД відбулися важливі позитивні зміни у всіх сферах мого життя. Це не тільки нові друзі, цікаві події, корисні знання, розширення світогляду. Це ще й обмін досвідом у галузі освіти.
Зоряна Кушнір, випуск 2019