Loading color scheme

Тижнева практика курсу пермакультурного дизайну 2020

"Природа як вона є"

9-16 серпня, пермакультурний центр «Шарукань» Харківська область

 

Вартість

Повний курс (теорія + тижнева практика) - 4000 грн

Теоретична частина окремо - 700 грн

Практична частина окремо - 3500 грн 

Проїзд та можливі трансфери у цю суму не входять.

Проживання та харчування оплачуються додатково. 

Кожного року ми намагаємось підтримати військових АТО, членів їх родин, вимушених переселенців та малозабезпечені сім'ї, тому надаємо для них безкоштовно теорію та одне безкоштовне місце на практиці (проживання та харчування сплачуються).

Для випускників КПД минулого року знижка на курс 10%.

Діти

Ми не забезпечуємо організований нагляд чи окрему програму для дітей протягом курсу. Ви можете приїхати з партнером чи іншим членом родини який / яка доглядатиме за дітьми. Або діти можуть брати участь у курсі (батьки відповідатимуть за їх здоров’я та поведінку). 

Реєстрація

Кількість учасників тижневого курсу обмежена - 20 осіб

Ви можете вважати, що місце на курсі для вас зарезервоване тільки після оплати навчання. 

При відмові від участі в курсі передоплата повертається за винятком рекламних витрат і банківських процентів. Пізніше ніж за два тижні до початку практики оплата не повертається (ви можете знайти іншого учасника на ваше місце).

Реєстрація на тижневий курс

Тижнева практика «Природа як вона є»

Дати: 9-16 серпня (початок неділя 9 серпня об 9:00, можна заїхати 8 серпня, закінчення неділя 16 серпня о 10.00)

Місце проведення: пермакультурний центр «Шарукань», селище Рогань, Харківський район, Харківська область.

Проїзд:

Викладачі: Валентина МовчанІрина Казакова, Лілія Моруга, Галина Бордунова та ін.

Тижнева практика проходитиме на території фермерського господарства, у селищі Рогань Харківської області. Це майбутнє екопоселення та центр пермакультури в передмісті Харкова. Земельна ділянка в лісостеповій зоні загальною площею 40 га, з яких 17 га ярки і 23 га оранка.  Анатолій Усік - засновник центру та власник ділянки - планує створити приклад багатофункціональної моделі господарства у гармонії з природою для подальшого поширення таких проектів на території Роганської об’єднаної територіальної громади. Основна мета - відновлення продуктивного потенціалу біоценозу з втіленням в практику науково-технічних розробок з відновлення деградованих і малодеградованих земель.

У вас буде можливість побачити переваги і особливості ділянки з південно-західним розміщенням, дослідити водні ресурси та можливості уловлювання та зберігання води на ділянці, побачити і дослідити можливості створення оптимальних умов для великого різноманіття біоценозів та познайомитись з ними.  

На цю ділянку вже повернулись косулі, кабани, зайці, лисиці, дикі качки, ондатри, тож можливостей для тренування навичок спостереження буде багато.

Перший день будемо вчитись працювати у групі і безконфліктному спілкуванню у спільнотах. Ми проведемо екскурсію ділянкою та визначимо основні наявні ресурси на ній.

Другий день буде присвячено водним ресурсам. Ми не лише навчимося робити найпростіші аналізи води і визначати …, але і матимемо практичні заняття зі створення запруд різних конструкцій.

Третій день розмовлятимемо з професіоналами про грунти (їх утворення, склад,  навчимося визначати тип грунту та дізнаємося різні шляхи відновлення родючості грунтів) та інші умови вирощування рослин (навчимося розрізняти біотопи та ідентифікувати рослини у них).

Четвертий день подивимося на територію під іншим кутом - за допомогою вимірювальних приладів. Навчимося переносити об’єкти фізичні на план ділянки, вимірювати горизонталі та зробимо карту місцевості. 

П’ятого дня відвідаємо два центри пермакультури у Харківській області: Селянське господарство “ЕкоБуряки”, де ви дізнаєтесь про замкнуті цикли у господарстві та значення тварин у пермакультурному дизайні та Живий дім, де ви побачите кратерний сад і різні варіанти створення грядок у посушливих умовах.

Шостий день і сьомий день - дизайнерський практикум. Ви дізнаєтесь як робити опитування клієнта, на що звертати особливу увагу під час роботи над проектом. У малих групах ви розробите ваші проекти і презентуєте їх викладачам і замовнику. Ті, хто до початку практичної частини виконав домашнє завдання - отримають сертифікати.

Повна програма (можливі зміни)

Проживання: на території фермерського господарства

  • свій намет - 700 грн за курс
  • у вагончинку (2 людини на вагончик) - 1750 грн за курс

Літній душ та компостний туалет на території. З собою мати предмети особистої гігієни.

Харчування: вегетаріанське, смачне, частково місцеві продукти.

2550 грн за модуль (вечеря в суботу 8 серпня оплачується окремо, якщо ви заїжджаєте напередодні)

З собою мати чашку, тарілку, виделку та ложку.

 

Порівняти із трьохмодульною практикою курсу

Повернутися на основну сторінку курсу