Loading color scheme

Курси 2024

Тренінг для вчителів 19-24 травня в центрі "Зелені Кручі" (Київська область)

Подія, на яку ми давно чекали! 

Сертифікаційний курс для викладачів пермакультури з неймовірним викладачем Альфредом Декером, який приїде особисто в Україну з Іспанії!

Це навчання для випускників курсів пермакультурного дизайну, які хочуть ділитися набутими знаннями з іншими, проводити власні тренінги, чи бути викладачем ГС “Пермакультура в Україні”.

Ви навчитесь розробляти короткі та довгі курси, правильно готувати навчальні ресурси та ефективно використовувати навчальні матеріали; давати чіткі пояснення та концепції; працювати з людьми з різних культур та працювати в групах; створювати дружнє середовище для навчання та дозвілля, допомагаючи студентам почуватися в безпеці та швидше сконтактувати один з одним. І багато-багато іншого.

Окрема увага буде приділена роботі з ВПО та реабілітації на пермакультурних курсах.

Реєстрація

 

"Вступ до пермакультури. Дизайн ділянки з нуля" 1-2 червня в центрі "Radaria" (Київська область)

Це дводенний курс, де ви зануритесь у такі питання, як поняття та принципи пермакультури, навички спостереження і пошук ресурсів, знайомство з ґрунтами та рослинами.

На курсі буде багато практики. Ви долучитесь до закладки лавандового поля, виробництва та наповнення біочару, створення модульного лісосаду на основі теплих грядок Розума.

Наскрізна тема курсу:  дизайн ділянки з нуля - ідеальна для тих, хто лише починає знайомство з пермакультурою, хто лише придбав чи збирається придбати власну ділянку, хто хоче зрозуміти, що потрібно робити на ділянці у першу чергу.

Реєстрація

 

"Вступ до пермакультури. Природні та штучні водойми на ділянці" ДАТИ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ в центрі "Живий Дім” (Харківська область)

Ще один дводенний курс, де так само розглядатимуться основи теорії пермакультури та дизайну. Студенти матимуть можливість практикуватися у спостереженні та пошуку ресурсів, познайомляться з багатим світом ґрунтів та рослин.

На курсі буде і теорія, і практика і відпочинок. Будемо досліджувати принципи будівництва водойм на ділянці та догляду за ними, водоутримуючий ландшафт. Ви долучитесь до чистки біоплато та мілководдя ставка,  створення теплих грядок Розума. Зранку у вас буде можливість долучитися до йоги та стретчингу,  вдень – до купань у ставку, а ввечері - до посиденьок у вогнища.

Наскрізна тема курсу:  природні та штучні водойми на ділянці - цікава для тих, хто має водойми на своїх ділянках, або тим, хто думає над експериментами. В Живому Домі ви зможете побачити кратерний сад, систему утримання води на ділянці, біоплато, ставок і додаткові водні об'єкти для отримання питної та технічної води.

УВАГА: Локація розташована в Харківській області. І хоча за весь цей час на місце не було прильотів і сирени з міста не чутно на ділянці, ми не можемо гарантувати безпеку. Дуже просимо врахувати потенційні ризики.

 

Зазначені курси є частиною проєкту ГС Пермакультура в Україні "The Permaculture Way" у партнерстві Permakultur Danmark за фінансової підтримки CISU - Civilsamfund i Udvikling