Loading color scheme

Послуги наших дизайнерів

 

Залежно від ваших потреб і можливостей ми пропонуємо такі варіанти нашої допомоги:

1. Консультація телефоном/електронною поштою

Як власник земельної ділянки ви можете описати свої потреби і бачення ділянки, заповнивши анкету. На основі цих даних ми робимо свої дослідження. В залежності від вашої проблематики, підберемо вам дизайнера - експерта в необхідному напрямку. 

Під час телефонного дзвінка ми обговоримо з вами сильні та слабкі сторони ділянки, визначимо загрози та можливості, а також узгодимо це все з вашим баченням.

2. Консультація на місцевості (виїзд на вашу ділянку)

Один з наших дизайнерів виїжджає до вас на ділянку (ви можете вказати, хто саме, або прийняти наш варіант, виходячи з вашого місця розташування, умов і задач). Він вивчає місцевість, досліджує стратегії та методи, які будуть найбільш доцільні саме на вашій території. Ви отримаєте усну оцінку з рекомендаціями та грубими замальовками (у разі необхідності та/або доцільності). Після консультації ви отримаєте корисні матеріали: додаткову інформацію, рекомендовані книги чи посилання на веб-сайти чи ілюстрації.

3. Пермакультурний дизайн-проект

Після відвідування місця (п.2), узгоджених та проведених додаткових досліджень ми можемо створити пермакультурний дизайн, включаючи письмову оцінку та аналіз вихідних умов, загальний план (мапування) та рекомендації з втілення проекту. У робочу групу залучаються різні спеціалісти, в залежності від поставлених вами задач. 

Ціни залежать від розміру ділянки та складності бажаного дизайну. 

4. Пермакультурний дизайн-проект з деталізацією

Такий дизайн включає оцінку та аналіз вихідних умов, розробку загального плану, рекомендації щодо проектування за допомогою базової карти, перелік всіх рослин із зазначенням постачальників, план впровадження (таблиця часу), кошторис.

5. Пермакультурний дизайн і управління проектом

Такий дизайн включає оцінку та аналіз вихідних умов, розробку загального плану, рекомендації щодо проектування за допомогою базової карти, перелік всіх рослин із зазначенням постачальників, план впровадження (таблиця часу), кошторис і управління проектом - роботу з підрядниками / монтажниками, організація технічного обслуговування в перші місяці / роки, оцінювання результатів, доопрацьовання проектних стратегій.

6. Дизайн та створення окремих пермакультурних одиниць

Водні об'єкти різного призначення, в т. ч. біоплато; лісосад, грядки, організація збору води на ділянці. 

Для подальшої співпраці та запису на консультацію заповніть, будь ласка, анкету.

Керівник напрямку "Пермакультурні дизайнери" Олена Марченко