Географічне провадження діяльності: Україна

Професійний досвід:

Дизайнер архітектури та ландшафту, засновник і керівник Майстерні екодизайну Тараса Палатного.

Перша освіта - біофізик, у 2006 році отримав другу освіту ландшафтного дизайнера і пішов з науки. Виконав понад 30 ландшафтних проектів.

У 2010-2015 роках я побудував будинок 120 м2 з земляним норвезьким дахом власними руками. Протягом 5 років я жив в підсобці 3х5 м, поки він був побудований. Коли мій бюджет закінчився, я брався за будь-яку роботу. У вільний час я будував будинок з матеріалів, доступних для мене. Я завершив свій дім і живу в ньому.

Зараз мені 43, і я відчуваю себе краще, ніж будь-коли. Я зробив майже всі помилки, які може зробити забудовник. Але протягом багатьох років я навіть створив кілька гідних будинків і садів на замовлення.

Тепер я проектую еко-будинки, зробив 10 проектів, керую їх будівництвом. З мого життєвого досвіду я добре розумію, чого вартують помилки в технології,  довгострокове будівництво і перевищення бюджету. Розробити грамотний проект еко-будинку, розрахувати бюджет, передбачати та вирішувати проблеми, благополучно завершити будівництво – це і є моя робота зараз.