Loading color scheme

Їстівні дерева

Для більшості город є трудовим майданчиком на півроку. Проте для деяких більшість робіт зводиться до вибору вдалого місця посадки, догляду за рослиною в перші роки і збору рясного врожаю у наступні десятиріччя. Це ті, хто садить їстівні дерева - не лише традиційні плодові, але й менш знайомі лісові та напівкультурні, що дають їстівні квіти, олії, насіння, горіхи, листя, сік та кору на додачу до плодів. А також безліч інших корисностей як для нас, людей (волокна, барвники, деревину в тому числі і цінну, мікоризні гриби, затінок) так і для свійський та диких мешканців нашої ділянки (їжу та середовище існування), зменшуючи викиди парникових газів та зв'язуючи вуглець (вуглець лишається в ґрунті та акумулюється у великій біомасі), стабілізуючи ґрунти та збільшуючи їх родючість та підживлюючи підземні води.

В багатьох особливо тропічних регіонах традиційне сільське господарство полягало у створенні багатоярусних лісосадів, що є надпродуктивними та підтримують високе біорізноманіття. Для помірного клімату ця концепція була адаптована у формі рідколісних садів, і організація "Рослини для майбутнього" створила інформаційну базу з більш ніж 7000 рослин, що підходять для відкритого вирощування у помірному кліматі та представила її у зручному форматі для створення багатофункціональних самодостатніх рослинних угрупувань (гільдій). В даній книзі зібрана інформація про 50 відібраних організацією їстівних дерев із зазначенням для кожного виду умов росту (в тому числі сумісності та оптимального місця посадки), рейтингу за харчовими та лікувальними властивостями, способів розмноження та догляду.

Організація "Рослини для майбутнього" зробила нам щедру пропозицію, запропонувавши перекладати їх книги без сплати авторського гонорару. Зробивши замовлення чи благодійну пожертву ви не лише допоможете оплатити роботу перекладача та редактора, але й підтримаєте проект "Рослини для майбутнього", на розвиток якого ми заклали 200 євро. Увесь прибуток піде на видання нових книг.

Бюджет книги

Ціна - 320 грн; гуртова (від 5 екз) та соціальна (для волонтерів) -  250 грн; 

Електронна книга - 120 грн (безкоштовно для військових ЗСУ та членів їх родин, вимушених переселенців, жителів Донбасу та Криму, які хочуть жити в єдиній мирній Україні).

Придбати паперову книгу в інтернет магазині

Придбати електронну книгу в інтернет магазині

Для пільгових категорій та благодійників